Novinky

Předvolební setkání s občany

02.10.2014 07:48

absolvovalo dvanáct našich kandidátů ve středu 1. 10. na Městském úřadu. Dostali jsme příležitost seznámit přítomné s našimi plány, jak konkrétně naplňovat body našeho volebního programu. Probralo se toho hodně: komunikace města s občany, internetové stránky města, strategický plán, revitalizace kasáren, územní plán, ČOV, komunitní plánování, podpora podnikání, bezpečnost a policie, podpora mládeže, prevence vandalismu a další. Setkání se zúčastnil i pan starosta, který jako jediný vyslyšel naši výzvu ke kandidátům SNK – STAN, aby diskutovali společně s námi. Umožnil nám tak vyjasnit důležitou věc: naší motivací ke kandidatuře je chuť dělat něco pro Klecany. Není to rivalita, není to nepřátelství, chceme a umíme spolupracovat.

 

Všem z Vás, kteří jste přišli, děkujeme za Váš zájem, Vaše názory a Vaše otázky. Mluvit s lidmi je pro nás hodně důležité. Pokud nám ve volbách dáte svou důvěru, jsme připraveni nejen Vám předávat informace o své činnosti, ale také Vám naslouchat. 

Přijďte na předvolební schůzi!

29.09.2014 04:16

Zveme Vás na diskusi s kandidáty Žijeme v Klecanech. Přijďte 1. 10. 2014 v 19.00 hodin do zasedací místnosti Městského úřadu Klecany, kde se Vám osobně představí naši kandidáti do klecanského zastupitelstva. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy!

<< 30 | 31 | 32 | 33 | 34 >>