Novinky

Setkání na náměstí

28.09.2014 18:23
V sobotu 27.9.2014 proběhlo v Klecanech na náměstí Setkání sousedů přátel a známých sdružení Žijeme v Klecanech. Prožili jsme příjemné odpoledne. Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili!  

Setkání na náměstí tuto sobotu!

24.09.2014 11:23
Zveme Vás k prožití příjemného sobotního odpoledne na náměstí v Klecanech, a to 27.9.2014. Připravili jsme pro Vás sportovně-kulturní program pro celou rodinu - šlapací autíčka pro děti, výtvarná dílna airbrush, sportovní soutěže, no a samozřejmě diskuze s kandidáty Žijeme v Klecanech. Přiďte se pobavit s celou rodinou, přijďte s námi mluvit o tom, co Vás v Klecanech zajímá, co se Vám nelíbí, i co se Vám líbí. Občerstvení zajištěno  Začínáme ve 13,30 hodin a moc se na Vás těšíme!!!

Rozhovor s Evou

23.09.2014 21:56
Mgr. EVA STANISLAVOVÁ. 50 let kandiduje na pozici č. 9 1) Proč žijete právě v Klecanech a jak zde žijete dlouho? V Klecanech jsem se narodila a žiji nepřetržitě celý svůj život v rodinném domku. Je to moje rodné město a vždy mě zajímalo, co se zde děje a jak. 2) Jaké místo tady máte nejraději? Nejraději mám procházku místním hájem, která ústí k výhledu ze skály vysoko nad řekou. Druhá oblíbená trasa je procházka před "Masarykovu skálu" k výhledu "U křížku" a dolů k řece, k přívozu. To jsou pro mne Klecany. 4) Na radnici kandidují čtyři subjekty, z toho ve třech jsou nezávislí kandidáti. Proč by měli lidé volit právě Vás? Důvody: Máme nejvíce vysokoškolsky vzdělaných kandidátů. Mnozí nově přistěhovalí ("nově" míním, že nejsou starousedlíky), kteří tímto (pro mne) dokazují, že se chtějí zapojit a není jim lhostejný osud města.  Kandidátku "Žijeme v Klecanech" vnímám jako neambiciózní (ve smyslu osobního prospěchu), čistou a upřímnou. 5) Co dobrého už jste pro Klecany...

Milí klecanští sousedé,

08.09.2014 05:12
život v našem městě nám není lhostejný. Vnímáme rezervy současné radnice v oblastech komunikace s občany, otevřenosti a péče o rodinu. Proto jsme se dali dohromady jako skupina nezávislých kandidátů do komunálních voleb 2014. Chceme být nositeli pozitivních změn v uvedených oblastech. Chceme na radnici prosadit otevřenou politiku, přátelskou k občanovi a jeho rodině. Nechceme pouze slibovat, ale uvážlivě a zodpovědně pracovat. Proto jsme sestavili program, který bude základem naší práce v zastupitelstvu. Je pro nás závazný a jsme odhodláni udělat maximum pro jeho plnění. Naší prioritou není získat vedoucí pozice na radnici, ale mít vliv na její fungování. Klademe důraz na transparentnost a dodržování pravidel. Naší vizí je dosažení spolupráce všech místních zastupitelů napříč politickými stranami ve službě svému městu.   
Záznamy: 65 - 68 ze 68
<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17

Prostor pro vaše komentáře

nove kaceni v haji

vaclav | 25.12.2018

Zdravim, tak behem poslednich tri tydnu zmizela velka cast klecanskeho haje a to udoli od Vltavy az k americke lisce a platanu jen doufam ze tam jeste tyto stromy stoji.....ptam se proc uz davno nebyl kl. Haj prohlasen chranenou kr. Oblasti?? Stejne jako vetrusicka a maslovicka stran? Jedine co v klecanech za neco stalo se nici

aaaaa

aaaaa | 25.09.2018

aaaaaaa

Přidat nový příspěvek