Novinky

Reakce na trestní oznámení

23.10.2018 08:45
Vážení sousedé,  jak jistě mnozí z Vás zaznamenali, před volbami se v Klecanech objevily anonymní letáky, které obviňovaly starostu Ivo Kurhajce a bývalého místostarostu Ladislava Němečka z různých činů a nabádaly občany, aby je nevolili. Tento způsob předvolebního boje považujeme za nečestný, zbabělý a podlý. O to více nás překvapilo, když jsme zjistili, že pánové Ivo Kurhajec a Ladislav Němeček z tohoto jednání obvinili na policii dva naše kandidáty. Bez sebemenších důkazů a neoprávněně, jen proto, že usoudili, že snad naše hnutí takto usiluje o nějaký prospěch. Jednání pánů Ivo Kurhajce a Ladislava Němečka nás velmi překvapilo a lidsky se nás dotklo. Oba obvinění – Zdeňka Tomášová a Jaromír Bratka – vždy své výhrady oběma pánům říkali do očí a přímo, nikdy se nesnížili k pomlouvání či anonymním pamfletům. Obvinění našich členů považujeme za velmi nešťastné. Přišlo v situaci, kdy je v zájmu Klecan,...

Studie řešení dopravy Boleslavce

16.10.2018 10:37
Děkujeme občanům, kteří se zúčastnili úspěšného projednání Studie řešení dopravy Boleslavce. Podařilo zabránit v realizaci návrhu, který by zhoršil situaci na Boleslavce i  přístup ke škole. Byly dohodnuty základní parametry pro zlepšení jak provozu, tak života obyvatel této části města. Źijeme v Klecanech bude situaci pečlivě sledovat a pomáhat k realizaci nejlepšího řešení a kvalitního provedení změn. Příště bychom chtěli dosáhnout zahájení veřejného projednání ještě před zadáním studie.

VEŘEJNÁ PREZENTACE A DISKUSE NAD NÁVRHEM ÚPRAV KOMUNIKACE V BOLESLAVCE

09.10.2018 21:16
Vážení občané, dovolte nám vás informovat, že v pondělí 15. 10. 2018 se od 18.00 hod. koná v zasedací místnosti MÚ Klecany VEŘEJNÁ PREZENTACE A DISKUSE NAD NÁVRHEM ÚPRAV KOMUNIKACE V BOLESLAVCE (zklidnění dopravy a zvýšení bezpečnosti chodců). K návrhu bude probíhat diskuze, přítomen bude projektant dopravních staveb.

Děkujeme!

07.10.2018 11:35
Hezké nedělní poledne! Chtěli bychom vám všem poděkovat za projevenou důvěru. Uděláme maximum pro to, abychom vám ji oplatili.Gratulujeme vítězům i všem kandidátům, kteří uspěli. V následujících dnech jsme připraveni jednat o prioritách, které jsme slíbili našim voličům.
Záznamy: 9 - 12 ze 68
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Prostor pro vaše komentáře

nove kaceni v haji

vaclav | 25.12.2018

Zdravim, tak behem poslednich tri tydnu zmizela velka cast klecanskeho haje a to udoli od Vltavy az k americke lisce a platanu jen doufam ze tam jeste tyto stromy stoji.....ptam se proc uz davno nebyl kl. Haj prohlasen chranenou kr. Oblasti?? Stejne jako vetrusicka a maslovicka stran? Jedine co v klecanech za neco stalo se nici

aaaaa

aaaaa | 25.09.2018

aaaaaaa

Přidat nový příspěvek